veri yedekleme
veri yedekleme rapor ve bildirimler

                    

Raporlama ve Bildirimler

MakroBackup merkezi veri yedekleme ünitesi yedekleme durumunun analiz edilebilmesi için gelişmiş istatiksel raporlar ve yedekleme sürekliliğinin sağlanabilmesi için gelişmiş uyarı ve bilgilendirme teknolojileri ile donatılmıştır.dosya yedekleme raporlar ve bildirimler

Sunucu ve bilgisayarların disk depolama birimi üzerinde kapladıkları alanın yüzde ve bayt cinsinden grafiksel olarak raporlanır.

Böylece hangi sunucu veya bilgisayarın disk üzerinde ne kadar alan kapladığı kolayca tespit edilebilir ve tedbir alınabilir.

Bilgisayar ve sunucu yedeklerinin depolamada kapladıkları alanları günlük ve aylık grafiksel olarak takip edebilirsiniz. Bu grafiksel raporlama özelliği ile bilgisayar veya sunucuların gün ve gün eksilen veya artan yedekleme durumu kolayca tespit edilebilir, yedekleme gidişatı hakkında kolay ve hızlı karar verme olanağına sahip olursunuz.

MakroBackup yedekleme sürekliliğinin sağlanabilmesi için gelişmiş teknolojilerle donatılmıştır.

Çift yönlü (Sunucu / İstemci) uyarı ve bilgilendirme temeli üzerine geliştirilmiş olan MakroBackup, planlanan yedeklemede sorun oluşması durumunda sorun ister yedekleme sunucu ister istemci kaynaklı olsun her durumda haberdar olursunuz.

Yedeklemede problem sunucular veya bilgisayarlarda oluştuğunda bildirim ve uyarı görevini MakroBackup merkezi veri yedekleme ünitesi üstlenir, yedekleme problemi MakroBackup yedekleme ünitesinde oluştuğunda sunucular ve bilgisayarlar üzerinde kurulu olan yedekleme yazılımları (Agent) devreye girerek sorun teşkil eden durumu ilgili yöneticilere mail (Elektronik Posta) veya kısa mesaj (SMS) ile bildirirler.

Ücretsiz Bulut Yedeklemeye Hemen Başvurun
Ad Soyad:*  
Üyelik Tipi*
 
İl
 
İlçe
 
Telefon:*
Mail:*  
Şifre (6-15 Karakter):*  
Şifre Tekrar:*  
 

Üyelik Sözleşmesini okudum kabul ediyorum.